FSP представила FSP2000‑57APB — флагманський блок живлення потужністю 2000 Вт
Особливістю є три 8контактні CPUроз’єми, що дозволяють живити багатосокетні плати з потужними процесорами, а також два 12V2x6 конектори для одночасної роботи двох топових відеокарт. При 220 В блок видає повні 2000 Вт, а при 110 В — до 1400 Вт, що робить його універсальним для глобальних ринків.
Модель доповнює лінійку високопотужних рішень FSP, розташовуючись між 1650Вт та 2500Вт варіантами, і стає частиною екосистеми «Powering AI Together».