up
ua ru
menu


BeQuiet_.gif

Новини: > 2015 > 04 > 25

rss

24-портовий гігабітний стекований керований L3-комутатор TP-LINK T3700G-28TQ

Компанія TP-LINK вивела на український ринок гігабітний керований L3-комутатор TP-LINK T3700G-28TQ, націлений на використання в середовищі корпоративних клієнтів і постачальників послуг Інтернету. Він має у своєму складі 24 гігабітні порти, 4 порти Combo Gigabit SFP і два слоти 10 Гбіт SFP з можливістю збільшення їх кількості до 4. Усе це гарантує високу гнучкість у побудові мережі. Крім того, TP-LINK T3700G-28TQ підтримує протоколи маршрутизації рівня L3, такі як RIP і OSPF, що необхідно при створенні масштабованих мереж.

TP-LINK T3700G-28TQ

Користувачі можуть поєднувати в один фізичний стек до 8 пристроїв. При цьому можна використовувати фірмові кабелі різної довжини (1 і 3 м) для швидкого й зручного з'єднання моделей між собою.

Версія TP-LINK T3700G-28TQ позиціонується в якості агрегованого рішення, а виходить, до неї пред'являються підвищені запити щодо відмовостійкості. Тому комутатор оснащений 4 вентиляторами для охолодження, які забезпечують дотримання комфортного температурного режиму. Також можливе збільшення відмовостійкості за рахунок встановлення додаткового блока живлення.

TP-LINK T3700G-28TQ

У продаж новинка надійде з 24-місячною гарантією та розширеною сервісною підтримкою на умовах NBD. Зведена таблиця технічної специфікації комутатора TP-LINK T3700G-28TQ:

Модель

TP-LINK T3700G-28TQ

Стандарти та протоколи

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Інтерфейс

24 х RJ45 (10/100/1000 Мбіт/с (автоузгодження / авто-MDI / MDIX))
4 x SFP
4 x SFP+ (до 10 Гбіт/с)
1 х консольний порт

Середовище передачі даних

10BASE-T

UTP категорії 3, 4, 5 кабель (максимум 100 м)

100BASE-TX/1000Base-T

UTP категорії 5, 5e або кращий кабель (максимум 100м)

100BASE-FX

MMF, SMF

1000BASE-X

MMF, SMF

Комутована здатність

до 128 Гбіт/с для автономного комутатора

Швидкість передачі пакетів

до 95,2 млн. пакетів / с для автономного комутатора

Смуга пропускання / крос-шина

до 320 Гбіт/с при 8 стекованих пристроях

Таблиця МAC-адрес

32 000 записів

Буфер пам'яті пакетів

16 Мбіт

Jumbo-кадр

10 240 байт

Кількість інтерфейсів / маршрутів / статичних маршрутів

256 / 128 / 12 000

Максимальна кількість комутаторів у стеку

8

Швидкість стекування (на порт)

20 Гбіт/с (повнодуплексний)

Кількість внутрішніх вентиляторів

4

Діапазон робочих напруг

100 – 240 В

Розміри

440 х 330 х 44 мм

http://www.tp-link.com
Сергій Буділовський

Новина прочитана 2020 раз(ів)

Теги: tp-link   


<< попередня новина     наступна новина >>





Социальные комментарии Cackle

Рекомендовані відео:


Пошук на сайті
Поштова розсилка
facebook vk YouTube
google+ twitter rss
top10

vote

Голосування